Category: falowniki

  • Home
  • Categories
  • falowniki

Avrii SOL Synergy 5-10 kW

Innowacyjne falowniki hybrydowe z rozbudowanymi funkcjonalnościami umożliwiają efektywne zarządzanie energią. Elastyczne tryby pracy, bilansowanie międzyfazowe czy funkcja AFCI sprawiają, że to pierwszy wybór w instalacjach przydomowych z magazynem energii.
Więcej

Avrii SOL Synergy <10 kWh

W połączeniu z falownikami Avrii SOL Synergy stanowią funkcjonalne i ekonomiczne rozwiązanie do magazynowania energii pozwalając jednocześnie na kumulowanie od 10 do nawet 300 kWh. Bezpieczna technologia i wydajność stanowią klucz do oszczędności.
Więcej

Avrii SOL PL1– 3-12 kW

Doskonały wybór dla instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych oraz mniejszych firmach. Zapewniają nie tylko wysoką wydajność, ale także umożliwiają monitorowanie i optymalizację produkcji energii.
Więcej

Avrii SOL PL2 – 15-24 kW

W przypadku projektów wymagających większej mocy, proponujemy falowniki serii PL2. Doskonale sprawdzają się w instalacjach przemysłowych, komercyjnych budynkach oraz na niewielkich farmach słonecznych.
Więcej

Avrii SOL PL3 – 25-50 kW

Falowniki serii PL3 są idealnym rozwiązaniem dla średnich farm fotowoltaicznych oraz instalacji w większych obiektach komercyjnych. Zapewniają nie tylko wysoką wydajność, ale także elastyczność projektowania systemu.
Więcej

Avrii SOL PL4 – 100-110 kW

Seria PL4 falowników Avrii SOL jest dedykowana do dużych instalacji fotowoltaicznych. Dzięki wbudowanej funkcji AFCI (zabezpieczenie przed łukiem elektrycznym) zapewnia jaszcze większe bezpieczeństwo instalacji.
Więcej